Hakkımızda

ENTERBAS, 21 yıldır Turkiye ve globalde önemli projelere imza atmış olan AS STEEL ailesinin yeni üyesi olarak 2020 yılında faaliyetlerine başladı.


Uzun yıllardır elde edilen birikim ve tecrübelerin aktarıldığı ENTERBAS, ‘yüzyılın sürdürülebilir endüstriyel malzemesi’ olan bazalttan, ileri teknoloji kullanarak üretilen yenilikçi ürünlerle müşterilerine ve iş ortaklarına ‘gelecegin çözümleri’ sunmaktadır.


Özbekistan’da kurulu AR-GE ve üretim tesisine sahip olan BASALT’ın Türkiye ve Avrupa distribütörlüğünü sürdüren ENTERBAS, son teknoloji makine, ekipman ve otomasyon sistemleriyle sürdürülebilir bir geleceğe köprü olmayı sürdürmektedir.
Her biri alanında uzman deneyimli personel kadrosuna sahip firmamız dünya kaynaklarının daha etkili ve verimli kullanılması için çevre dostu BAZALT taşından inovatif ürünler geliştirerek iş ortaklarına ve müşterilerine, bugünün teknolojisiyle yarının ürünlerini sunmaktadır.


Sektöre yenilikler kazandırmak için uzun yıllar süren Ar-Ge çalışmalarıyla pazara yenilikçi ürünler sunan firmamızın kalite testlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle evlerden köprülere endüstriyel tesislerden ulaşım altyapısına kadar birçok eşsiz yapı inşa edilebilmektedir.


‘Yerli ve milli’ teknoloji hamlesini kendisine ilke edinerek dünyada sayılı ülkenin sahip olduğu bu yeteneği ülkemize kazandırmayı amaçlayan ENTERBAS, istihdam ve ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanında yüksek teknoloji ithalinin önüne geçecek yeni girişimleriyle dayanaklılığı ve hafifliği ile geleceğin baş endüstri ürünü olarak gösterilen sektörde Türkiye’yi söz sahibi yapmak için de çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

Enterbas Basalt Technology ile iletişime geçin!

Mahmutbey Mah. Taşocağı cad. No:3 Ağaoğlu My Office 212 K:17 No:278 İstanbul/Türkiye
0212 909 80 65
09:00 - 17:00